loadingimg

Wczytuję dane...
 • pl
 • en
 • de
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Xblitz GPS TRACKER G2000
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 243,09 / 299,00 PLN *
*cena netto / brutto
Produkt dostępny!
 • Producent: Xblitz
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Pliki do pobrania
 • Opinie Klientów

Lokalizator GPS G2000 firmy Xblitz jest doskonałym urządzeniem do      lokalizowania i określania położenia celu. Posiada wbudowaną antenę GPS i komunikuje się przez technologie GSM i GPRS. Model G2000 pozwala na odcięcie zapłonu oraz jest wyposażony w czujnik wstrząsu oraz zdalnie sterowany pilot.

                     

Kilka powodów dlaczego warto używać Lokalizator GPS G2000

·         Szybie zlokalizowanie osoby śledzonej

·         Możliwość odcięcia zapłonu samochodu/motocyklu

·         Duże zastosowanie: auta, motory, skutery, łodzie, urządzenia, walizki, ludzie itp.

·         Różne metody odczytu lokalizacji: SMS, WWW

·         Wbudowany mikrofon spełniający funkcje dyktafonu

Lokalizator GPS G2000 pozwala na śledzenie www oraz sms, wbudowany czujnik wstrząsu poinformuje nas o zaistniałych zdarzeniach. Sam produkt udostępnia wiele funkcji ochrony, ustalenia położenia, monitoringu, alarmowania oraz śledzenie. Urządzenie posiada możliwość odcięcia obwodu elektrycznego i pompy paliwa  w samochodzie za pomocą SMS-a lub przez internet. dzięki temu nawet jeśli pojazd zostanie uruchomiony przez niepowołane osoby i oddali się z miejsca postoju przy pomocy odpowiedniej konfiguracji urządzenie wysyła SMS-a o poruszaniu się pojazdu, wtedy wysyłając odpowiednią komendę SMS-em na numer karty SIM w urządzeniu zostaje uruchomiona blokada elektryczna np. zapłon i samochód zostaje unieruchomiony.

 

 

Dokładny opis funkcji lokalizatora GPS G2000

 

Lokalizacja przez SMS - Z uprawnionego numeru telefonu dzwonimy lub wysyłamy sms (na numer karty SIM umieszczonej w lokalizatorze), po chwili otrzymujemy sms zwrotny z położeniem geograficznym. Możemy również zażądać wysyłania informacji o lokalizacji w pewnych odstępach czasowych np. co 30sek.Otrzymane położenie geograficzne możemy zwizualizować używając maps.google.pl

Lokalizacja przez stronę www – Chcesz otrzymywać komunikaty o położeniu i prędkości na adres WWW? To urządzenie umożliwia wysyłanie danych przez GPRS na zaprogramowany adres IP. Możesz na żywo obserwować trasę urządzenia oraz jego prędkość korzystając ze strony www.

Lokalizacja cykliczna – Po wysłaniu do lokalizatora SMS-a z informacją ile razy i co jaki czas ma być podawane położenie, lokalizator będzie wysyłał SMS-a automatycznie, dzięki czemu można śledzić przemieszczanie się obiektu.

Zdalne sterowanie – Urządzenie posiada możliwość odcięcia obwodu elektrycznego i pompy paliwa w samochodzie za pomocą SMS-a lub Internetu.

Czujnik wstrząsu – Urządzenie po aktywacji czujnika będzie informowało SMS-em o wykrytych wstrząsach.

Tryb pamięci masowej – lokalizator z zainstalowaną wewnątrz kartą pamięci po podłączeniu przewodem USB do laptopa można wykorzystać jako przenośny dysk. W tym trybie można również skopiować pliki wideo oraz zdjęcia z karty pamięci na dysk twardy komputera / laptopa.

Ostrzeżenie o ruchu – Gdy chcemy chronić np. jakiś przedmiot przed kradzieżą (samochód, skuter itp.), umieszczamy w nim lokalizator, wysyłamy SMSa aktywującego tę funkcję i od tej pory jeśli tylko przedmiot przemieści się dostajemy powiadomienie SMSem.

Typ obsługiwanych kart pamięci – Trans Flash czyli popularne karty micro SD stosowane także w telefonach komórkowych. Zaleca się używanie kart klasy 10, maksymalna obsługiwana pojemność to aż 32GB.

Zestaw zawiera:

Lokalizator GPS G2000 Xblitz

Nazwa elementu

szczegóły

antena GPS

3 metryS

antena GSM

3 metry

Mikrofon

1.5 metry

Przewody

16PIN

Przekaźnik

12V/40A

Czujnik wstrząsu

Tak

Syrena

Tak

Pilot

Tak

Czujnik paliwa

Tak

przekaźnik dla centralnego zamka

Tak

Dane techniczne:

Lokalizator GPS G2000 Xblitz

Wymiary

87*54*26mm

Waga

130g

Sieć

GSM/GPRS

Częstotliwości

850/900/1800/1900Mhz

Czułość GPSu

-159 Dbm

Dokładność GPSu

6m

Czas  startu GPSa

Cold status 45s

Warm Status 35s

Hot Status 1s

napięcie systemu zasilania auta

12V  -24V

Bateria

Wymienna, 3.7V 500mAh

wilgotność

5%--95%

temperatura operacyjna

-20° do +65°C

 

 

 

 

Polecamy